Projekty w programach Inventor, SolidWorks i Solid Edge na potrzeby prac licencjackich, magisterskich i inżynierskich stanowią naszą specjalność. Na tej płaszczyźnie mamy wieloletnie doświadczenie oraz liczne sukcesy. Przygotowany przez nas projekt na pewno usprawni Twoją działalność naukową!

Jesteśmy firmą, która tworzy wzory prac licencjackich, magisterskich oraz inżynierskich. Poza tym wykonujemy również profesjonalne projekty informatyczne. Specjalizujemy się także w tworzeniu zaawansowanych i unikatowych projektów w programach Solid Edge, SolidWorks oraz Inventor. To, co nasz wyróżnia to sprawdzona kadra ekspertów, terminowość oraz indywidualne podejście do każdego Klienta.

Projekty w programach SolidWorks, Inwentor oraz Solid Egde są specjalnością naszej firmy.

Jeśli Twój projekt sprawia Tobie rozmaite trudności i szukasz fachowej pomocy, to zgłoś się do nas! Bardzo chętnie stworzymy dla Ciebie profesjonalny projekt w programie Inventor, SolidWorks bądź Solid Edge. Będzie on niepowtarzalny i bardzo rzetelny, ponieważ zatrudniamy w naszej firmie specjalistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w tworzeniu takich projektów. Niezależnie czy to Mechanika i Budowa Maszyn, czy też inny kierunek, zawsze służymy Tobie naszą pomocą!