W związku z tym, że wszystkie teksty są przygotowywane na specjalne zamówienie indywidualnych klientów cena zależna jest od kilku czynników.

Ostateczny koszt zależy od:

 
  • Tematu pracy,
  • Dziedziny jaką materiał obejmuje,
  • Terminu realizacji,
  • Charakteru pracy,
  • Ilości stron.
W celu otrzymania konkretnej wyceny prosimy o wypełnienie formularza zamieszczonego na stronie lub wykonania telefonu pod jeden ze wskazanych numerów. Orientacyjny koszt jednej strony to przedział od 20 zł do 50 zł.
1797
1775
Zielona Tablica wyróżnia się na tle konkurencyjnych propozycji, ponieważ nasza oferta jest kompleksowa. Piszemy na każdy temat i stworzymy każdy rodzaj pracy dyplomowej. Naszą specjalnością jest pisanie prac magisterskich, ale jeżeli Twoim problemem jest praca licencjacka, to możesz być pewien, że pomożemy również i Tobie.

 

Kolejnym atutem naszej ofert jest cena. Jesteśmy firmą uznaną na rynku, każdego roku piszemy setki prac, dlatego możemy wykorzystać efekt skali do minimalizowania kosztów. W ten sposób nasi Klienci otrzymają od nas produkt najwyższej jakości, którego cena jest wyjątkowo atrakcyjna.

 

Z pewnością nie znajdziecie lepszego ogłoszenia na rynku! Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą. W naszej firmie cena jest uzależniona od rodzaju zlecenia. Oczywiste jest, że pisanie prac magisterskich wymaga zaangażowania i większych nakładów pracy, dlatego jest droższa niż praca licencjacka. Jednak jesteśmy przekonani, że dla każdej osoby świadomej wartości swojego czasu, wydatek ten będzie nie kosztem a inwestycją, która zwróci się z nawiązką.

Spodobała Ci się nasza ofera? Zapraszamy do kontaktu!Kontakt